Hakkımızda

Arel Dış Ticaret 2012 yılında Manisa Organize Sanayi Bölgesinde kurulmuş, gücünü ve enerjisini ürettiği proje ve müşteri memnuniyeti ile pekiştiren,  kendi alanında deneyimli ve uzman kadrosuyla, yaptığı iş ve çalıştığı firmalarla büyüme odaklı bir firmadır.

Şirket kurucusu olarak yaklaşık 16 yıl, önce Vestel Elektronik ‘te ithalat uzmanlığı devamında Vestel Beyaz Eşya’da ithalat yöneticiliği yaptım. Öncelikle ihracata ciddi katma değer sağlayan bu grupta çalışmış olmaktan büyük bir gurur duyduğumu ifade etmek isterim.

Kendi işimi yapmak ve deneyimlerimi paylaşmak amacıyla 2012 senesinde kurduğum Arel Dış Ticaret ile organize sanayide dış ticaret konularında küçük ve orta ölçekli firmalara danışmanlık hizmeti vererek kendimizi tanıtmaya başladık.

Hizmet verdiğimiz imalatçıların mallarının güvenli, en uygun maliyet ve hızla gönderilmesi ithalatçıların memnuniyeti, üreticimizin sattığı malın karşılığını aynı hızda alması bizim için çok önemlidir. Bu süreçte tüm risk firmamıza ait olup gümrükleme, lojistik ve banka takibi tamamen tarafımızdan yapılmaktadır.

Çalıştığımız diğer büyük firmalarımıza tedarik ettiğimiz ürünler birinci elden aracı kullanmaksızın temin edilerek uygun fiyat ve hızda teslim edilmektedir. Tüm bu malzemeler firmalarımızın ihtiyaçları doğrultusunda şekillenmiştir. Birlikte çalıştığım Yüksek Makina Mühendisi ile tedarik ettiğimiz ürünlerin teknik detayları incelenerek bir seferde en doğru ve hızlı çözüme ulaşmayı başardık.

Büyümeyi hedef edinen; bu doğrultuda çalışan deneyimli uzman kadromuzla,  öncelikli hedefleri arasında müşteri memnuniyeti olan biz Arel Dış Ticaret, siz müşterilerimizin çözüm ortağı olmak istiyoruz.